02136738417

کارت هدیه و تخفیف

اعتبار اسفند 1401

از {{model.count}}
600,000
50,000 تومان
92%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

خرید کارت به منزله ی قبول قوانین و مقررات کارت میباشد. خریدار کارت موظف است قوانین و مقررات را ابتدا مطالعه نماید. این کارت حاوی پول و اعتبار پولی نمی‌باشد و فقط حکم معرفی‌نامه را دارد و شما در خرید از هر کدام از مراکز طرف قرارداد ما باید هزینه خرید را از کارت‌های اعتباری خود پرداخت نمایید. با نشان دادن این کارت به مغازه دار. فقط هزینه تخفیف از کل خرید کم می‌شود و شما آن مقدار را پرداخت نمی نمایید. این کارت دارای تخفیف تا اسفند سال 1401 میباشد.بعد از فعالسازی بنام شخص قابل انتقال به غیر نمی‌باشد. این کارت دارای تخفیف نامحدود میباشد و مصرف کننده در هربار مراجعه به. مراکز و مشاغل طرف قرارداد می‌تواند از تخفیف ارئه شده توسط مرکز و کارت همدل استفاده نماید. جهت استفاده از کارت. حتما باید کارت ملی خود و کارت فعال شده را همراه داشته باشید و در هنگام خرید به مرکز مربوطه ارائه نمایید. هرگونه جعل یا سواستفاده از کارت موصوف پیگرد قانونی دارد. مراکز طرف قرارداد ممکن است در فواصل گوناگون کم یا زیاد شوند بنابر هرعلتی. و خریدار کارت با علم به این موضوع، حق اعتراض و هرگونه ادعا در خصوص این موضوع را از خود سلب می‌نماید. با توجه به اینکه قبل از خرید کارت این امکان برای شما فراهم هست که مراکز طرف قرارداد کارت را در سایت روئیت نمایید و در صورتیکه مراکز فوق مورد نیاز و تایید شما بود نسبت به خرید کارت اقدام نمایید. بعد از فروش کارت به شما و دریافت مبلغ کارت.، تحت هیچ شرایط کارت فوق پس از فروش پس گرفته نمی‌شود و هزینه پرداختی عودت داده نمی‌شود.


محصولات مرتبط

کارت هدیه دارای تخفیف
اعتبار 2 سال.
دارای تخفیف نامحدود.
مشتری با خرید کارت، قوانین استفاده از کارت ک در این سایت آمده را تایید می‌کند و حق هرگونه ادعا و اعتراضی را در آینده از خود سلب می‌نماید.
طرف قرارداد با مراکز و مشاغل گوناگون.
نیاز به پرداخت هزینه اشتراک در سال‌های بعد ندارد.
ارائه کارت ملی و کارت فوق در هنگام خرید به پذیرنده الزامی می باشد.
بعد از فروش کارت. تحت هیچ شرایط پس گرفته نمی‌شود و هزینه پرداختی عودت داده نمی‌شود.
در صورتی مفقودی و یا سرقت کارت. همدل هیچ گونه مسئولیتی در خصوص موضوع فوق ندارد و کارت المثنی تحت هیچ شرایط صادر نمی‌گردد. فقط در صورتی که لاشه ی کارت را تحویل دهید امکان صدور کارت المثنی میباشد.
جعل یا سو استفاده از کارت پیگرد قانونی دارد.

بسیار کاربردی و مقرون به صرفه

426 روز پیش ارسال پاسخ

عالیه .

424 روز پیش ارسال پاسخ

با توجه به اینکه فقط یکبار هزینه پرداخت میشه .کاملا به صرفه میباشد .هزینه ی کارت هم بسیار ناچیز است.خداخیرتون بده

424 روز پیش ارسال پاسخ

خوب با صرفه

423 روز پیش ارسال پاسخ

پیشنهاد میکنم استفاده کنید

403 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...